فراخوانی فراخوانی ...

قوانین و ضوابط کلی

قوانین و ضوابط کلی پرینت رسان

سفارش دهندگان محترم، لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات پرینت رسان  ملاحظه نمایید.

 استفاده از خدمات ارائه شده توسط پرینت رسان به معنای آگاه بودن و پذیرفتن قوانین و ضوابط پرینت رسان و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات پرینت رسان است. از این رو  ثبت سفارش در هر زمان به معنای پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پرینت رسان از سوی کاربر می باشد.

قوانین مرتبط با محتوا

  • رعایت قوانین مرتبط با چاپ، نشر و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط کاربر الزامیست.
  • اگر سفارشاتی که ممنوعیت چاپی دارند توسط کاربر ثبت شده و در صورتی که از چشم بخش نظارت پرینت رسان دور بماند و وارد پرسه چاپی شود، این سفارش ها توسط پرینت رسان امحاء خواهد شد و تمامی هزینه چاپ و تبعات آن به عهده سفارش دهنده می باشد.
  • برخی از سفارشات برای تکثیر آن نیاز به ارایه مجوز می باشد(مانند سربرگ شرکت های خصوصی و دولتی، استفاده از آرم و علامت تجاری، تجهیزات پزشکی و...) لذا این مجوزها توسط کاربر می بایست به پرینت رسان ارایه گردد.
  • بکارگیری علائم، نشانه ها، تصاویر و مضامین نباید مغایر با شرع مقدس اسلام و فرهنگ اسلامی-ایرانی باشد.

قوانین مرتبط با مرجوعی

پرینت رسان متعهد می باشد که سفارشات را به بهترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد اما در صورت کوتاهی و یا اشکال ناخواسته می بایست سفارش در اسرع وقت و یا حدکثر ظرف هفت روز کاری پس از دریافت به پرینت رسان اطلاع داده شود. ایراداتی که مشتری مطرح می کند توسط کارشناسان پرینت رسان بررسی و در صورت تایید، سفارش بصورت کامل مجدداً چاپ و ارسال می گردد.

مواردی که شامل مرجوعی می شود:

  1. ناقص بودن سفارش،
  2. جابجایی و قرارگیری نادرست رنگ ها در چاپ
  3. آسیب دیدگی و پارگی و برش ناصحیح سفارش

قوانین مرتبط با بروز اشکال

در مواردی بسیار نادر و در صورت بروز خرابی دستگاه و یا مشکلاتی که از اختیار پرینت رسان خارج بوده و امکان تحویل سفارش نباشد، ‏پرینت رسان‏ موظف است در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش‌ ‏دهنده اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید و هزینه پرداخت شده به سفارش دهنده بازگردانده شود.

قوانین هر خدمت

برای مشاهده قوانین پرینت و پلات می توانید اینجا کلیک نمایید.

برای مشاهده قوانین اسکن و کپی طولی می توانید اینجا کلیک نمایید.

ارتباطات الکترونیک

برای ارتباط با مدیران پرینت رسان می توانید از طریق ایمیل info@printresan.ir  و یا صفحه "تماس با ما" اقدام نمایید.