فراخوانی فراخوانی ...

درباره ما

درباره ما

مزایای خرید اینترنتی

توسعه روزافزون اینترنت روش‏‌های خرید ما را به طور کلی دگرگون کرده است. مزایای خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‌نماید. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است.

امروزه بهای اوقات ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌های طولانی برای خرید و دریافت خدمات منطقی به نظر نمی‌رسد. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در روش‌ها، زمان بیشتری در اختیار داشته باشند.

 

پرینت رسان؛ سامانه پرینت و پلات آنلاین

پرینت‌رسان نام سامانه پرینت و پلات آنلاین است. پرینت‌رسان سایتی است که شما فایل خود را در آن آپلود می‌نمایید و سفارش‌تان را با کیفیت بالا و مناسب‌ترین قیمت درب منزل تحویل می‌گیرید. این سامانه به گونه‌ای طراحی شده است که ثبت سفارش در آن بسیار آسان و سریع صورت گیرد. قیمت‌های پرینت‌سان تا جایی که به کیفیت کار لطمه وارد نمی کرده ارزان قرار داده شده است. پرینت‌رسان در شهر تهران فعالیت دارد و تمامی سفارشات بالای 25 هزار تومان را فقط با 4500 تومان ارسال می‌نماید. ضمناً اگر سفارش شما بیشتر از 100 هزار تومان است ارسال سفارش شما رایگان می باشد و هزینه‌ای بابت تحویل پرداخت نمی‌کنید.

برای اطلاع از قوانین پرینت رسان اینجا کلیک کنید و همچنین در هریک از خدمات به قوانین آن خدمت مراجعه نمایید.