فراخوانی فراخوانی ...

اخبار و مطالب پرینت رسان

چه چیزهایی عمر شارژ باتری گوشی شما را کم می کنند و چگونه از شر آنها خلاص شوید!؟

هرچند بهترین راه دسترسی به عمر شارژ باتری بیشتر، افزایش ظرفیت آن می باشد؛ با این حال عوامل نرم افزاری نقش به سزایی در تعیین میزان شارژ باتری یک گوشی هوشمند دارند. در ادامه همراه ما باشید تا چیزهایی که عمر شارژ باتری گوشی شما را کم می کنند را شناسایی کرده و روش های مقابله به آن …
ادامه مطلب

مایکروسافت تبلت سرفیس گو (Surface Go) را با قیمت ۳۹۹ دلار معرفی کرد

بعد از مدت های درز شایعات مختلف در رابطه با عضو جدید سری سرفیس مایکروسافت، ساکنین ردموند سرانجام از یک تبلت کوچک جثه با نام سرفیس گو رونمایی کردند که قرار است در تقابل با لپ تاپ های ارزان قیمت کروم بوک به بازار عرضه شود.
ادامه مطلب

چند نکته برای استفاده بهتر از ایرپاد

ایرپادهای اپل مدت ها قبل با قیمتی عجیب و سر و صدا فراوان به بازار عرضه شدند. همچنان ممکن است در مورد این هدفون ها صحبت باشد، ولی در این مقاله به جای نقد، چند نکته برای استفاده بهتر از ایرپاد را به شما خواهیم گفت.
ادامه مطلب

رفع گرفتگی و تمیز کردن هد پرینتر

بسیاری از مشکلات رایج در پرینترها حاکی از گرفتگی هد چاپ است. اگر شما در چاپ خود کاهش کیفیت را تجربه می کنید یا خطوط و صفحات سفیدی را در هنگام چاپ مشاهده می کنید ممکن است به علت این مشکل باشد.
ادامه مطلب

ویژگی های رنگ

چاپی با کیفیت و تنظیمات رنگ مناسب از دغدغه های تمامی کاربرانی است که ار پرینترها استفاده می کنند. فاکتورهای زیادی مانند پرینتر مناسب، رنگ مرغوب، کاغذ مناسب و… برای رسیدن به یک چاپ خوب باید بررسی و کنترل شوند. یکی از مواردی که تغییر آن باعث رسیدن به عکس دلخواه است، تنظیمات رنگ …
ادامه مطلب

تفاوت جوهر دای و جوهر پیگمنت

زمانیکه برای پرینتر خود نیاز به خرید جوهر پیدا می کنید با تنوع وسیعی از انتخاب های ممکن رو به رو می شوید. جوهر پرینترهای جوهرافشان معمولی و رومیزی به دو دسته بر پایه دای و بر پایه پیگمنت تقسیم می شوند.
ادامه مطلب

چاپ و انواع آن

چاپ را در اصطلاح، انتقال مطالب شامل نوشته ها، تصاویر، اعداد و علائم بر رو یک حامل فرم و انتقال آن بر روی یک سطح چاپ شونده و تکثر آن به شمارگان زیاد می گویند.
ادامه مطلب

آموزش خروجی PDF از Word

از آن جایی که فایل های ارسالی به پرینت رسان برای پرینت می بایست بصورت فایل پی دی اف باشد، لذا لازم است تا بتوانید به صورت صحیح آن را ذخیره نمایید. در ذیل روند صحیح خروجی گرفتن از فایل ورد (word) آموزش داده شده است
ادامه مطلب